Burhan EREN takipli İngilizce çalışma programı kapsamında öncelikle size mail olarak doldurmanız gereken bir belge gönderilir. Bu belgenin içinde sizin günlük rutininiz, işiniz/okulunuz, yaşam tarzınız, eve gidiş geliş saatiniz gibi bilgiler sorulur.

İngilizce Kursu Hakkında Bilgi Alın

Bu bilgiler sizden alındıktan sonra sadece size özel bir Excel çalışma dosyası oluşturulur. Hangi gün, hangi saatte neler yapmanız gerekir gibi 30 günlük ayrıntılı çalışma çizelgeniz meydana gelir. Bu çizelgesi 1 ay boyunca uyarak hem İngilizcenizi geliştirir, hem de eğer halihazırda biliyorsanız unutmamanızı ve sürekli geliştirmenizi sağlar. Bu sayede;

– Konuşma, dinleme, telaffuz, yazma ve gramer konularının hepsine bir ay içinde göz atmış olursunuz,

– Uzmanından oluşurulan program ile yanlış metod kullanarak zaman harcamamış olursunuz,

– En büyük sıkıntı olan düzenli çalışamama sorununu çözmüş olursunuz,

– Zaman ayıramayıp yapamadığınız programa kavuşursunuz,

– Programa uymak zorunda hissederek elinizden geleni yapmış olursunuz,

– Bunların yanında daha bir çok artıya tek çalışma programında ulaşmış olursunuz.

 

ingilizce Çalışma Programı

Çalışma programınızı tamamladıktan sonra tekrardan mail aracılığı ile ulaştırarak bilgi verirsiniz. Bu sayede sonraki ay için hazırlanacak olan çalışma programı sizin eksiklerinizi kapatmak üzere olur ve yine size özel olur. Bu programı aşağıdaki görsele tıklayarak kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

İngilizce (Takipli) çalışma programı hakkında daha fazla bilgiye ise aşağıdaki mecralardan iletişime geçerek alabilirsiniz.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!